Edvardu iepriecinātu velosipēds

Edvards, 11 gadi. Kas tur kliedza, kas tur sauca Aiz Daugavas siliņā? Zaķis ledus tauri pūta, Ziemassvētkus vēstīdams. Es uz Ziemassvētkiem vēlos BMX riteni un aizsargus. Es gribēju BMX , tāpēc, ka man patīk kā izskatās un kā ar tiem var taisīt trikus. Un bruņas, lai nesavainotos un neuztaisīt sev sāpīgu. Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu, rūķi! Bet būšu priecīgs arī par skrituļslidām 39/40 izzum. Esmu 160 cm garš.

Vecums: 11 gadi
Sociālā darbinieka komentārs:

Edvards ģimenē dzīvo kopā ar tēti un vecāko brāli. Bērna tētis ikdienā strādā. Mamma ģimenē nedzīvo, bet vienmēr domā un interesējas par saviem bērniem, materiāli palīdzēt nespēj. Edvarda ģimenei šis gads ir nesis pārmaiņas, bet jaunajā skolā zēnam iet patīk un pēc skolas iesaistās arī skriešanas nodarbībās, piedaloties arī sacensībās. Jaunajā dzīvesvietā ir sadraudzējies ar jauniem draugiem, ar kuriem kopā brīvajā laikā vēlētos trenēties ar BMX riteni.

Edvards vēl gaida brīnumu! Izvēlies šo kartīti un kļūsti par bērna slepeno rūķi, lai sapnis par Ziemassvētku brīnumu piepildās!