Kristeru iepriecinās datorkrēsls

Mani sauc Kristers un man ir 12 gadi. Es dzīvoju kopā ar mammu un omi. Ziemassvētkus mēs pavadām mājās, pie mums ciemos brauc radi. Ziemassvētku vakarā es ar brālēniem un māsīcām ļoti gaidām, kad atnāks salatētis ar dāvanām. Šajos Ziemassvētkos es vēlos, lai salatētis man uzdāvina datorkrēslu, lai man vieglāk spēlēt spēles un mācīties vai kādu galda spēli.

Vecums: 12 gadi
Sociālā darbinieka komentārs:

Kristers dzīvo kopā ar mammu un omi. Kristers ir 12 gadus jauns puika, kas palīdz mammai lauku sētā. Kristers labprāt darbojas piemājas dārzā, palīdz sakopt vistas, suni un mazos kaķēnus. Kristeram padodas dažādas datorspēles un galda spēles. Ziemassvētkos Kristers būtu priecīgs arī par mīkstu grīdas spilvenu(pufu), kuru varētu pārvietot pec sava prāta un tad paņemt savu telefonu un nodarboties ar savām prāta spēlēm. Kristeram noderētu arī kāda jauna galda spēle, atbilstoši viņa vecumam. Skolā Kristers ir draudzīgs ar visiem bērniem un vienmēr palīdz gados mazākajiem.

Kristers vēl gaida brīnumu! Izvēlies šo kartīti un kļūsti par bērna slepeno rūķi, lai sapnis par Ziemassvētku brīnumu piepildās!