Ieraksti savu vārdu “Laimas labdarības namiņa” draugu sarakstā uz vides objekta!

Aicinām “Laimas” labdarības namiņa atbalstītājus ierakstīt savu vārdu plāksnītē uz “Laimas” labdarības namiņa” vides objekta!

Sirsnīgi pateicamies par atbalstu visiem ziedotājiem, kas kādreiz ir piepildījuši “Laimas” labdarības namiņa bērnu sapņus! Tikai pateicoties jums šo gadu laikā esam spējuši kopīgi sarūpēt teju 10 000 Ziemassvētku dāvanu bērniem visā Latvijā, tāpēc aicinām pieteikties mūsu atbalstītājus – gan privātpersonas, gan uzņēmumus – ierakstīt savu vārdu mūsu draugu sarakstā! Labdarības projekts šogad atzīmē desmit gadus, un novembra izskaņā vides objekts tiks izstādīts Rīgas centrā.

Pieteikuma forma

Vispārīga informācija par to, kā SIA “Orkla Latvija” izmanto datus

SIA “Orkla Latvija” ir pienākums apstrādāt Jūsu datus kā datu pārzinim, un mēs apsolām piesardzīgi rīkoties ar tiem.

Mēs Jūsu vārdu, uzvārdu izmantosim atbilstoši iepriekš norādītajam. Šādas izmantošanas tiesiskais pamats ir Jūsu piekrišana.

Mēs dzēsīsim datus, kad būsim īstenojuši iepriekšminēto nolūku vai arī kad Jūs atsauksiet savu piekrišanu, sazinoties ar mums atbilstoši zemāk norādītajam.

Personas dati tiks glabāti Hetzner Online GmbH serverī Eiropā. Personas dati netiek nodoti glabāšanai ārpus ES/EEZ.

Lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz adresi orkla@orkla.lv, ja Jūs vēlaties piekļūt, saņemt, labot vai dzēst savus personas datus, kā arī ierobežot vai iebilst pret to apstrādi. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai saistībā ar personas datu apstrādi.