Laimas labdarības namiņa apmeklētāji sarūpējuši jau 1158 dāvanas

Laimas labdarības namiņa akcijā šobrīd sarūpētas jau 1158 dāvanas, no kurām 576 ir saņemtas un skaisti iesaiņotas gaida savus īpašniekus, savukārt vēl 581 dāvana ir ceļā pie namiņa čaklajiem rūķiem, lai taptu iesaiņotas un nogādātas bērniem. Līdz 19. decembrim ir iespēja piepildīt vēl 44 bērnu sapņus, apmeklējot Laimas labdarības namiņu klātienē, Doma laukumā, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā, vai elektroniski www.laimasnamins.lv!

 Bērnu Ziemassvētku sapņi saistās ar jaunu velosipēdu, rotaļlietām, ragaviņām vai kādu ierīci, piemēram, telefonu vai planšeti. Tiesa, daudz arī pavisam praktisku lūgumu un vajadzību. Savas Ziemassvētku dāvanu vēlmes bērni aprakstījuši pašu gatavotās Laimas labdarības namiņa akcijas kartiņās, kur vizuālajam noformējumam izvēlējušies svētku eglītes, rūķus un sniegavīrus. Netrūkst arī pa kosmosa kuģim, saulītei vai sirsniņām.

Šogad, vairāk kā citus gadus, bērni lūdz uzdāvināt ļoti praktiskas lietas – šalli, cepuri, zābaciņus vai gultasveļu. Protams, kā ik gadu, pavīd pa kādam lūgumam pēc jaunām viedierīcēm, tomēr, tieši praktiskie lūgumi ir tie, kas emocionāli uzrunā ļoti spēcīgi. Tradicionāli, bērni vēlas saņemt arī lietas, kas viņiem palīdz attīstīt savus talantus, hobijus un brīvā laika aizraušanās, piemēram, mūzikas instrumentus vai sporta apavus. Tāpat, viena no biežāk sastopamajām bērnu vēlmēm ir jauns velosipēds. Šķietami ļoti dārga dāvana, taču burvība ir tajā, ka šī labdarības akcija ļauj bērniem sapņot par lietām, kuras, diemžēl, kādu apstākļu dēļ, ģimenes nevar atļauties iegādāties, lai cik ļoti vēlētos,“ stāsta “Orkla Latvija” Komunikācijas vadītāja Laura Bagātā. “Novērojam, ka šogad daudzi no ziedotājiem, izlasot bērnu vēlmes un to, ka kartiņas autoram ir brālis vai māsa, vēlas sarūpēt dāvaniņu arī šiem bērniem. Saņemam jautājumus gan par brāļu un māsu vecumu, gan, to, vai ģimenei nav vajadzīgs vēl papildu atbalsts. Gribam teiktu sirsnīgu paldies ikvienam, kurš šogad atsaucies Laimas labdarības namiņa aicinājumam palīdzēt tiem bērniem, kuru ģimenēm šobrīd vajadzīgs īpašs atbalsts un iedrošinājums!

Šogad, pēc ilgāka pārtraukuma, ikviens arī aicināts apmeklēt Laimas labdarības namiņu klātienē, Doma laukumā, kas tapis sadarbībā ar DEKO, koka nami, Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa ietvaros vēl līdz 19. decembrim, kā arī vietnē www.laimasnamins.lv, kur tiešsaistē iespējams iepazīties ar bērnu gatavotajām kartītēm un izvēlēties, kuru no bērnu sapņiem piepildīt.

Savukārt 18. decembrī ikviens aicināts viesoties Laimas labdarības namiņa noslēdzošajā radošajā darbnīcā, kas notiks Laimas šokolādes muzejā Rīgā, Miera ielā 22, plkst. 18.30. Darbnīcas norises laikā būs iespēja ne tikai aplūkot muzeja ekspozīciju, bet arī darboties, izkrāsojot kādu no dekoratīvajiem, miniatūrajiem Laimas labdarības namiņiem, kas vēlāk, kopā ar labdarības akcijā sarūpētajām dāvanām, dosies pie 1200 bērniem visā Latvijā.

 

Saistītās ziņas