“Laimas” labdarības namiņš līdz ar 10 gadu jubileju piepildījis vairāk nekā 10700 bērnu sapņus. Arī šogad visi sapņi īstenoti.

19. decembrī savu darbošanos jau desmito gadu pēc kārtas ir noslēdzis “Laimas” labdarības namiņš, kas savā jubilejas gadā ar sabiedrības atbalstu sarūpēja svētku brīnumus 1200 bērniem, tādējādi pa desmitgadi iepriecinot 10720 bērnus. Pirmo reizi šīs sirsnīgās iniciatīvas vēsturē jau četras dienas pirms noslēguma bija rezervētas visas bērnu zīmētās kartītes ar kārotajām dāvanām, kas tuvāko dienu laikā uzsāks savu ceļu pie bērniem 8 Latvijas reģionos un pilsētās. Tāpat bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem visā Latvijā ir tikuši pie 3,9 tonnām saldumu, ko jubilejai par godu ir sarūpējusi “Laima”.

Arī šogad vairāku ģimeņu bērnu sapņus piepildīja Valsts prezidents Egils Levits ar kundzi Andru Leviti. Vairums no citiem labdariem, pateicoties kuriem bērni no mazdrošinātām un daudzbērnu ģimenēm saņems kārotās dāvanas, dzīvo Rīgā. Bērnu vēlmes šogad piepildīja arī vairāk nekā 50 uzņēmumi, organizācijas un pat skolas. Laika posmā no 2021. gada 15. novembra līdz 19. decembrim “Laimas” virtuālajā namiņā paviesojās 17 tūkstoši apmeklētāju.

“Šīs sirsnīgās iniciatīvas desmitgadi svinam patiesi izaicinājuma pilnos laikos. Tomēr, neskatoties uz vispasaules satricinājumiem dažādās jomās, mēs radām pozitīvas emocijas, nesavtīgi piepildot bērnu sapņus par kārotajām Ziemassvētku dāvanām. Esmu gandarīts, ka kopīgi esam īstenojuši svētku brīnumu tur, kur to jo īpaši gaida! Vēlreiz no sirds pateicos ikvienam, kurš šo 10 gadu laikā ir bijis daļa no “Laimas” labdarības namiņa un sagādājis patiesi burvīgus mirkļus 10720 bērnu un viņu ģimenēm visā Latvijā!” stāsta Toms Didrihsons, “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs.

Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levites kundze pauž: “Klātesamība un līdzcietība – vērtības, kas arvien vairāk raksturo Latvijas sabiedrību. Par to pārliecināmies ik dienu, dzirdot un redzot iedzīvotāju laipno un nesavtīgo rīcību līdzcilvēku labā. Paldies ikvienam, kurš atsaucās “Laimas” labdarības namiņa aicinājumam un dāvāja prieku Latvijas bērniem! Gaišus un saticīgus Ziemassvētkus!”

Saistītās ziņas