Ar sabiedrības atbalstu jau sarūpētas dāvanas 766 bērniem

“Laimas” labdarības namiņš, kas jau desmito gadu aicina radīt svētku brīnumu un ienest to Latvijas maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu mājās, sarūpējot bērniem viņu kārotākās Ziemassvētku dāvanas, noris pilnā sparā.. Līdz šim brīdim kopumā sarūpētas jau 766* dāvanas, 397* kartītēs ietvertie sapņi vēl ceļo pie saviem saņēmējiem, savukārt vēl 37* bērni gaida savu sapņu piepildījumu. Par godu “Laimas” labdarības namiņa desmitgadei, “Laima” iepriecinās 10 000 bērnus ar gardiem saldumiem, kas dosies pie bērniem  jau nākamnedēļ.

“Orkla Latvija” komunikācijas direktore Lineta Mikša norāda:“Mēs sakām sirsnīgu paldies  jaukajiem labdariem, kuri pirmo vai jau vairākus gadus pēc kārtas iesaistās šajā iniciatīvā, ienesot brīnumu un prieku maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu mājās, tādējādi piepildot bērnu viskvēlākās vēlmes. Prieks redzēt, ka sabiedrība aktīvi iesaistās ne tikai individuāli, bet arī ģimenes, draugu kompānijas, kolektīvi, kā arī mūsu tautieši, , kas mitinās ārvalstīs. “Laimas” labdarības namiņš virtuāli  darbosies līdz 19. decembrim.”

Līdzīgi kā pērn,, arī šogad bērnu vēlmes ir dažādas, sākot ar praktiskām, ikdienišķām lietām kā apģērbs un apavi, un tādām, kas palīdz kvalitatīvi un labi pavadīt brīvo laiku, piemēram, sporta inventārs, aprīkojums ziemas prieku baudīšanai un ,protams, arī rotaļlietas. Ņemot vērā to, ka vairākums bērniņu, kuri aprakstījuši un uzzīmējuši savus sapnus, nāk no mazpilsētām vai lauku reģioniem, populārākā vēlme ir saņemt divriteni – nereti šis ir vienīgais pārvietošanās līdzeklis, lai dotos skolas gaitās, kā arī ciemos pie draugiem un radiniekiem.

Savukārt Augšdaugavas novada Sociālā dienesta vadītāja Anna Jegorova pauž, ka “Adventes laiks ir laiks, kad cilvēks pārdomā aizejošā gada notikumus, sāpes un prieku, veiksmes un neveiksmes, kļūdas un panākumus. Vienmēr ir vēlme ticēt, ka sapņi piepildīsies, būs brīnums, ko ļoti gaida bērni, bet mēs, pieaugušie, klusiņām arī tam ticam. Katru gadu liekas, ka cilvēki tev atsmaidīs daudz sirsnīgāk, skaļāk atskanēs bērnu smiekli un piepildīsies bērnu sapņi. Šobrīd šos sapņus īsteno “Laimas” labdarības namiņš, ar saviem rūķīšiem rūpējoties par Augšdaugavas novada bērniem. Ziemassvētku gaidīšanas laikā Augšdaugavas novada Sociālais dienests ir pateicīgs visiem labas gribas cilvēkiem, kas rūpējas par bērnu dāvanām, lai svētku mirdzumā dzimst ticība, cerība un mīlestība jauniem darbiem un sapņiem! Lai Jaunais gads sirdī iemet baltu zvaigžņu klēpi, kas sniedz brīnumainu spēku bērnu izaugsmei, lai labie vārdi priecē tuvus un mīļus cilvēkus!”.

Labdarības iniciatīvā sarūpēt dāvanas un piepildīt bērnu sapņus ir aicināti gan individuāli labdari, gan arī lielākas kompānijas – draugi, darba kolēģi un uzņēmumi kopumā –, lai arī lielie sapņi par lielākājām dāvanām tiktu piepildīti.

Ikviens atbalstītājs ir aicināts virtuāli apmeklēt “Laimas” labdarības namiņu vēl līdz 19. decembrim projekta mājaslapā www.laimasnamins.lv. Šajā namiņā ir iespēja iepazīties ar visām bērnu gatavotajām kartītēm un vēlmēm, kā arī ērti izvēlēties sev sirdij tuvākās, kuras piepildīt. Kad kartīte izvēlēta un dāvana sarūpēta, aicinām aizpildīt piegādes formu projekta mājaslapā. Ikviens savu dāvanu varēs ērti nodot tuvākajā “DPD” paku skapī (kādā no 206 “Pickup” punktiem visā Latvijā) vai lielākas dāvanas nosūtīt ar ”DPD” kurjeru bez maksas.

Saistītās ziņas