Sanija priecāsies par kosmētiku (lūpu spīdums, acu ēnas, smaržas, ķermeņa losjons vai krēms, līmējamie nagi) un par krekliņu ar zaķa attēlu.

Sveiki Ziemassvētku vecīti. Mani sauc Sanija un man ir 10 gadi, mācos 3. klasē. Es dzīvoju kopā ar mammu. Man ir 2 māsas un 2 brāļi. Es vēlētos Ziemassvētkos, lūdzu, kosmētiku – lūpu spīdumu, acu ēnas, smaržas, ķermeņa losjonu vai krēmu. Un vēl, lūdzu, maiciņu ar zaķa attēlu virsū (izmērs M, augums mans – 150 cm). Ko atnesīsi, būšu priecīga un laimīga. P.S. lūdzu, vēl līmējamos nagus. Paldies vecīt! Atā! Sanija Marija

Vecums: 10 gadi
Sociālā darbinieka komentārs:

Sanijai Marijai ir 10 gadi un viņa nāk no daudzbērnu ģimenes, kopā ģimenē ir 5 bērni, par kuriem rūpējas mamma viena pati. Sanija kopā ar savu dvīņumāsu un gadu jaunāko brāli mācās 3. klasē. Viņai ļoti patīk lasīt grāmatas, piedalās bērnu žūrijā. Patīk pērļot. Labākā draudzene ir dvīņumāsa. Mammai nākas daudz rūpēties par bērniem, jo dvīņu māsiņām ir veselības problēmas, vislielākais palīgs mammai ir vecākā māsa (16 g.). Mamma nevar strādāt, jo ir invaliditāte. Viņa ļoti mīl savus bērnus, no visas sirds un spēka gādā par viņiem, visi ir ļoti vienoti, cits citu atbalsta. Mamma prot ļoti ekonomiski un taupīgi plānot budžetu, vienmēr ir apņēmības pilna. Protams, visiem pieciem bērniem dāvaniņas Ziemassvētkos sagādāt ir grūti.

Kāds to šobrīd ir izvēlējies! Pēc 10 minūtēm tā varbūt atbrīvosies.

Citas kartītes