Nosūtīt dāvanu

Pirms sūti dāvanu, pārliecinies:

Ja dāvanas izmērs ir līdz 61 x 43 x 36 cm (max līdz 31,5 kg), dāvanu sūti, ievietojot DPD Pickup punktos (Paku Skapī). 

Izņēmums ir jebkura izmēra īstie mūzikas instrumenti. Tos lūdzam vienmēr sūtīt ar kurjeru.

Dāvanas, kuru maksimālais kopgarums ir 3 m (2 platumi + 2 augstumi + garums) un garākā mala ir līdz 1.75m (max svars 31,5 kg)) sūti ar kurjeru. Lai mēs varētu atpazīt, kuram bērnam dāvana ir jānogādā,  lūdzu, izdrukā rezervācijas e-pastā saņemto pavadlapu (ja ir dāvanas vairākiem bērniem, tad katrai pakai savu pavadlapu) un rūpīgi pielīmē pie sūtījuma. 

Lai izsauktu kurjeru, zvaniet uz tālr. 67387284 vai rakstiet uz epastu: info@dpd.lv, norādot rezervācija numuru un kartītes numuru.

Biežāk uzdotie jautājumi

Sarūpēto dāvanu ievieto kastē vai maisā un rūpīgi un droši iepako. Ja esi izvēlējies dāvanu iesaiņot dāvanu papīrā, tad vēl svarīgāk to ir ielikt kastē, lai pārvadājuma procesā nesabojātu iepakojuma papīru. Tomēr atgādinām, ka dāvanas var sūtīt bez noformējuma. Pirms došanās pie bērniem visas dāvanas tiks papildinātas ar saldumiem un ievietotas dāvanu maisiņos, tāpēc saiņošanu vari uzticēt “Laimas” labdarības namiņa fejām. Kad esi iepakojis dāvanu, uzlīmē uz pakas sūtījuma pavadlapu, ko saņēmi rezervācijas e-pastā. 

Izvēlies to, kura atrašanās vieta Tev ir ērtākā. Sarakstu ar adresēm atradīsi ŠEIT.

Ja izmanto Paku Skapi, seko instrukcijām uz ekrāna un noskenē svītru kodu no pavadlapas, kas ir uzlīmēta uz pakas. Noskenējot pavadlapu, atvērsies Paku Skapja durtiņas. Ievieto sūtījumu skapja nodalījumā un aizver durtiņas.

Jā, lūdzam ievērot zemāk minētos izmērus attiecīgajiem piegādes veidiem:

  1. Dāvanas, kas ir līdz pakas izmēram 61 x 43 x 36 cm (max līdz 31,5 kg), lūdzam sūtīt, dāvanu ievietojot DPD Pick up punktos (Paku Skapī). Izņēmums ir mūzikas instrumenti, tos lūdzam sūtīt ar kurjeru.
  2. Lielākas dāvanas, kuru maksimālais kopgarums ir 3 m – (2 platumi + 2 augstumi + garums) un garākā mala nedrīkst pārsniegt 1.75m (max svars 31,5 kg) nosūtīšanai lūdzam izsaukt DPD kurjeru.

Ja vēlies nosūtīt dāvanu no kādas citas valsts, sazinies ar mums, rakstot uz namins@laima.lv.

Vispirms dāvana nonāks “Laimas” labdarības namiņa noliktavā, no kuras namiņa fejas to nosūtīts tālāk uz reģiona, no kura nāk bērns, sociālo dienestu. Sociālā dienesta darbinieki dāvanu nogādās bērnam.

Aicinām arī lielākus sūtījumus, tai skaitā velosipēdus, iepakot plēvē vai burbuļplēvē tā, lai visas virsmas ir nosegtas.

Kurjeru var pieteikt tikai mūsu mājas lapā. Ja neizdodas, sazinies ar mums, rakstot e-pastu uz namins@laima.lv. 

Dāvanas nosūtīšana ir bezmaksas.

Ja esi sarūpējis dāvanas vairākiem bērniem, katra dāvana jāiepako atsevišķi un jāuzlīmē atbilstošā pavadlapa, jo tikai pēc tās mēs zināsim, kuram bērnam konkrētā dāvana ir domāta.  Visas dāvanas vari ievietot vienā Paku skapja nodalījumā, ja nodalījumā ir vieta. Šajā gadījumā ir jānoskenē visu dāvanu pavadlapu svītru kodi. Nodalījuma durtiņas atvērsies, kolīdz tiks noskenēta pirmā dāvana. Tāpat arī kurjeram visas sarūpētās dāvanas (katru ar savu pavadlapu) vari atdot vienā izsaukuma reizē.