Par projektu

 “Laimas” labdarības namiņš 2021. gadā durvis ver virtuāli. Visas bērnu kartītes ir pieejamas šajā mājas lapā, kur vari izvēlēties sev visīpašāko kartīti, kuru piepildīt, un dāvanu nosūtīt ar kurjeru vai nodot tuvākajā DPD Paku Skapī.

 “Laimas” labdarības namiņa projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem – gan bērni no daudzbērnu, audžu, maznodrošinātām ģimenēm, gan bērni ar invaliditāti. 

“Laimas” labdarības namiņš ir vieta, kur šo bērnu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastopas ar cilvēkiem, kuri ir gatavi tos piepildīt. Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādus sapņus par Ziemassvētku dāvanām – sākot no ikdienā nepieciešamām lietām, kā apģērbs, apavi, gultas veļa, sporta tērpi un skolas somas, līdz lietām, kas noderīgas bērnu kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai un dažādu talantu izkopšanai, piemēram, slidas, florbola nūjas, velosipēdi un mūzikas instrumenti. 

Līdz ar šī gada projekta aizsākšanu “Laimas” labdarības namiņa projekta ietvaros būs piepildīti vairāk nekā 10 tūkstoši bērnu sapņu visā Latvijā! 

  Šogad mūsu mērķis ir radīt svētku sajūtu un piepildīt vēl 1200 bērnu sapņus no 8 Latvijas novadiem un pilsētām. Projekts tiek īstenots ciešā sadarbībā ar reģionu sociālajiem dienestiem.

KĀ TAS NOTIEK?

1. Bērni no visas Latvijas ir zīmējuši kartītes ar savām sapņu dāvanām.
2. Apmeklē projekta mājaslapu laimasnamins.lv.
3. Izvēlies kādu no kartītēm.
4. Sarūpē šo dāvanu un nosūti to mums.
5. Mēs nogādāsim dāvanas bērniem.
6. Sapnis par Ziemassvētku brīnumu ir piepildīts!

ORGANIZATORS UN PROJEKTA NORISES LAIKS

Projekta organizators: SIA „Orkla Latvija”, uzņēmuma reģistrācijas Nr. 40103217882, juridiskā adrese: Miera iela 22, Rīga, LV-1001, Latvija.
Projekta norises periods: 15.11.2021. – 19.12.2021.
Projekta norises vieta: tiešsaistē www.laimasnamins.lv

PROJEKTA NOTEIKUMI

Lai projekts noritētu veiksmīgi un dalība projektā būtu vienlīdz pozitīva pieredze visām iesaistītajām pusēm, aicinām iepazīties un sekot līdzi šiem noteikumiem:

 • Izvēloties kartīti, aicinām rūpīgi izvērtēt, vai tiešām spēsi sarūpēt dāvanu noteiktajā termiņā (8 dienu laikā)
 • Aicinām sarūpēt dāvanu, kas ir tieši tāda vai pēc iespējas tuvāka tam, kādu bērns minējis kartītē.
 

DĀVANAS NOSŪTĪŠANA

 • Kad dāvana sarūpēta, tā jāievieto sūtīšanai piemērotā kastē vai maisā un droši jāiepako. Arī lielāki sūtījumi, tai skaitā velosipēdi, jāiepako plēvē vai burbuļplēvē tā, lai visas virsmas ir nosegtas.
 • Nomēri dāvanu ar visu iepakojumu. 
 • Ja dāvanas izmērs ir līdz 61 x 43 x 36 cm (max līdz 20 kg), dāvanu sūti, ievietojot DPD Pickup punktos (Paku Skapī). Lai mēs varētu atpazīt, kuram bērnam tā ir jānogādā, izdrukā rezervācijas e-pastā nosūtīto pavadlapu un rūpīgi pielīmē pie sūtījuma. 
 • Ja Tev nav iespējas izprintēt pavadlapu mājās, to vari izdarīt pie Paku Skapja. Izvēlies ekrānā: IZDRUKĀT SAGATAVOTU PAVADLAPU, ievadot PIN kodu vai noskenējot QR kodu, ko saņēmi epastā. Izdrukāto pavadlapu uzlīmē uz dāvanas un izvēlies ekrānā: NOSŪTĪT SAGATAVOTU PAKU, noskenējot uz pavadlapas redzamo svītrkodu.  Kad atvērsies Paku Skapja durtiņas, ievieto dāvanu skapī un aiztaisi durtiņas. 
 • Izņēmums ir jebkura izmēra īstie mūzikas instrumenti. Tos lūdzam vienmēr sūtīt ar kurjeru.
 • Lielākas dāvanas, kuru maksimālais kopgarums ir 3 m – (2 platumi + 2 augstumi + garums) un garākā mala nedrīkst pārsniegt 1.75m (max svars 20 kg) nosūtīšanai lūdzam izsaukt DPD kurjeru. Lai izsauktu kurjeru, dodies uz “Laimas” labdarības namiņa mājas lapas sadaļu “Nosūtīt dāvanu”. Lai piekļūtu bezmaksas sūtīšanas iespējai, jāievada rezervācijas numurs un kartītes ID, kuru saņēmi e-pastā, rezervējot kartīti.
 • Kurjeru iespējams pieteikt tikai darba dienās.
 • DPD Pickup punktu (Paku Skapji) sarakstu atradīsi ŠEIT
 • Ja esi sarūpējis dāvanas vairākiem bērniem, katra dāvana jāiepako atsevišķi un jāuzlīmē atbilstošā pavadlapa, lai mēs varētu tās identificēt. Taču visas vari ievietot vienā Paku Skapja nodalījumā, ja nodalījumā ir vieta. Šajā gadījumā ir jānoskenē tikai viena sūtījuma svītru kods, lai atvērtos nodalījuma durtiņas.
 • Ja vēlies nosūtīt dāvanu no kādas citas valsts, lūdzam pirms kartītes rezervācijas sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu namins@laima.lv.

 

TERMIŅŠ

 • Ja kādu iemeslu dēļ saproti, ka tomēr nepaspēsi sarūpēt dāvanu noteiktajā termiņā, lūdzam 2 dienu laikā pirms noteiktā termiņa (vai ātrāk) paziņot par to projekta īstenotājam, zvanot uz tālruni 29106852 vai rakstot uz e-pastu namins@laima.lv.
 • Ja noteiktajā termiņā neesi nosūtījis dāvanu un neesi paziņojis mums par nepieciešamību pagarināt termiņu, kartītes rezervācija automātiski tiek anulēta un kartīte tiek atkārtoti izlikta “Laimas” labdarības namiņā.
 • Izvēloties kartīti, automātiski tiek noteikts dāvanas sarūpēšanas laiks – 8 kalendārās dienas. Izņēmuma gadījumos, sazinoties ar projekta īstenotāju, šo termiņu iespējams pagarināt. Tuvojoties projekta noslēgumam, projekta īstenotājs ir tiesīgs dāvanas sagādāšanas termiņu saīsināt.


DĀVANA

 • Sarūpētajām dāvanām ir jābūt jaunām, nelietotām. Lielākās dāvanas (piemēram, datori, velosipēdi, telefoni, bērnu rati, mūzikas instrumenti u.c.) var būt lietotas, bet tām jābūt lieliskā lietošanas kārtībā.
 • Aicinām projekta dalībniekus dāvanās neievietot augļus (mandarīnus, apelsīnus utml.), vai citus produktus, kas var sabojāties.
 • Dāvanas aicinām nesaiņot; dāvanas papildināsim ar “Laimas” saldumiem un ieliksim dāvanu maisiņos.
 • Aicinām pievienot Ziemassvētku atklātnīti vai vēstulīti bērnam.
 • Projekta īstenotājs nenodrošina atgriezenisko saiti starp projekta dalībnieku un bērnu, kas zīmējis kartīti. Pēc savas vēlēšanās drīkst pie dāvanas pievienot savu kontaktinformāciju, taču projekta īstenotājs negarantē, ka dāvanas saņēmējs sazināsies ar dāvinātāju. “Laimas” labdarības namiņa projekts norit anonīmi – lai pasargātu ģimenes un bērnus, kas piedalās projektā, no  publicitātes, projekta īstenotājs nesniedz pilnu informāciju par bērnu, kas rakstījis kartīti, kā arī dāvanas sarūpētāja informācija netiek publiskota un nodota trešajām personām, izņemot gadījumus, kad projekta dalībnieks pats to ir vēlējies un ievietojis savu kontaktinformāciju dāvanā.

Lūdzam būt atbildīgiem un iesaistīties projektā tikai tad, ja patiesi esi pārliecināts, ka spēsi sarūpēt kartītē minēto dāvanu, lai  bērnu sapņi par Ziemassvētku brīnumu piepildītos!