Biežāk uzdotie jautājumi

Sarūpēto dāvanu ievieto kastē vai maisā un rūpīgi un droši iepako. Ja esi izvēlējies dāvanu iesaiņot dāvanu papīrā, tad vēl svarīgāk to ir ielikt kastē, lai pārvadājuma procesā nesabojātu iepakojuma papīru. Tomēr atgādinām, ka dāvanas var sūtīt bez noformējuma. Pirms došanās pie bērniem visas dāvanas tiks papildinātas ar saldumiem un ievietotas dāvanu maisiņos, tāpēc saiņošanu vari uzticēt “Laimas” labdarības namiņa fejām.

Kad esi iepakojis dāvanu, uzlīmē uz pakas sūtījuma pavadlapu, ko saņemsi e-pastā pēc sūtījuma pieteikuma aizpildīšanas. DPD Pick up punktos (Paku Skapī vai Paku Bodē) savu sūtījumu varēsi nodot, kā arī kurjers pieņems sūtījumu tikai ar šo pavadlapu.

Izvēlies to, kura atrašanās vieta Tev ir ērtākā. Sarakstu ar adresēm atradīsi šeit

https://www.dpd.com/lv/lv/sanemsana/pickup-tikls/pickup-punktu-saraksts/ 

Ja izmanto Paku Skapi, seko instrukcijām uz ekrāna un noskenē svītru kodu no pavadlapas, kas ir uzlīmēta uz pakas. Noskenējot pavadlapu, atvērsies Paku Skapja durtiņas. Ievieto sūtījumu skapja nodalījumā un aizver durtiņas.

Jā, lūdzam ievērot zemāk minētos izmērus attiecīgajiem piegādes veidiem:

  1. Dāvanas, kas ir līdz pakas izmēram 61 x 43 x 36 cm (max līdz 20 kg), lūdzam sūtīt, dāvanu ievietojot DPD Pick up punktos (Paku Skapī). Izņēmums ir mūzikas instrumenti, tos lūdzam sūtīt ar kurjeru.
  2. Lielākas dāvanas, kuru maksimālais kopgarums ir 3 m – (2 platumi + 2 augstumi + garums) un garākā mala nedrīkst pārsniegt 1.75m (max svars 20 kg) nosūtīšanai lūdzam izsaukt DPD kurjeru.

Dāvanas nosūtīšana ir bezmaksas.

Ja vēlies nosūtīt dāvanu no kādas citas valsts, sazinies ar mums, rakstot uz namins@laima.lv.

Vispirms dāvana nonāks “Laimas” labdarības namiņa noliktavā, no kuras namiņa fejas to nosūtīts tālāk uz reģiona, no kura nāk bērns, sociālo dienestu. Sociālā dienesta darbinieki dāvanu nogādās bērnam.

Aicinām arī lielākus sūtījumus, tai skaitā velosipēdus, iepakot plēvē vai burbuļplēvē tā, lai visas virsmas ir nosegtas.

Ja dāvana ir izmēros lielāka par  61 x 43 x 36 cm, to var nosūtīt ar kurjeru, arī zvanot uz DPD klientu apkalpošanas centru pa tālruni 67 387 284 un nosaucot sūtījuma pavadlapas numuru.